Který je nejlepší den... ...pro návštěvu Europa-Park?

Europa-Park, největší zábavní park v Německu, byl založen v roce 1975 Rolandem Mackem v Rustu. Od té doby se neustále rozvíjí a dnes je oblíbenou turistickou destinací pro rodiny z celého světa. S množstvím vzrušujících atrakcí, show a tematických oblastí nabízí Europa-Park širokou škálu zábavných možností. Ročně park navštíví miliony lidí a jen v roce 2019 bylo zaznamenáno přes 5,7 milionu návštěvníků. Návštěvníci pocházejí z různých zemí, především z Německa, Francie, Švýcarska a Nizozemska.

S ohledem na velkou popularitu Europa-Parku je vzácné navštívit park bez dlouhých čekacích dob a velkého počtu lidí. Ale jak najít nejlepší čas, kdy navštívit Europa-Park? Náš kalendář vám pomůže najít termín, kdy je park méně přecpaný. Během dovolených a svátků je obvykle největší nápor. Použijte proto náš kalendář k nalezení času, kdy je návštěva Europa-Parku méně rušná. To vám umožní optimálně si vychutnat svůj pobyt a vyhnout se dlouhým čekacím dobám.

Pokud nejste vázáni na školní prázdniny, náš kalendář hustoty prázdnin vám pomůže najít nejlepší dny, kdy vybrané země nemají žádné nebo co nejméně regionů s prázdninami. A i když jste vázáni na dovolené kvůli rodině nebo práci, můžete tak najít dny, které nejsou tak přeplněné.

Načítání kalendáře...

{{ month.label }}

{{ day }}
{{ week.calendarWeek }} {{ day ? day?.dayNumber : ' ' }}

Prohlášení o ochraně soukromí | Ochrana osobních údajů | zdroj dat: openholidaysapi.data (ODbL)