Jaki jest najlepszy dzień... ...aby odwiedzić Europa-Park?

Europa-Park, największy park rozrywki w Niemczech, został założony w 1975 roku przez Rolanda Macka w miejscowości Rust. Od tamtej pory nieustannie się rozwija i obecnie jest popularnym miejscem docelowym dla rodzin z całego świata. Z bogatą gamą ekscytujących atrakcji, pokazów i stref tematycznych, Europa-Park oferuje wiele możliwości rozrywki. Park odwiedza każdego roku miliony ludzi, a tylko w 2019 roku skontaktowano się z ponad 5,7 miliona gości. Odwiedzający pochodzą z różnych krajów, głównie z Niemiec, Francji, Szwajcarii i Holandii.

Z uwagi na ogromną popularność parku Europa-Park jest rzadkością, aby można go było odwiedzić bez długiego oczekiwania i tłumów ludzi. Jak zatem znaleźć najlepszy czas na odwiedzenie Europa-Park? Nasz kalendarz pomoże ci znaleźć termin, w którym park jest mniej zatłoczony. Podczas okresów wakacyjnych i świątecznych zwykle jest największe natężenie ludzi. Dlatego korzystaj z naszego kalendarza, aby znaleźć czas, w którym Europa-Park jest odwiedzany przez mniejszą ilość osób. W ten sposób będziesz mógł w pełni cieszyć się swoim pobytem i unikać długiego oczekiwania.

Jeśli nie jesteś ograniczony terminami ferii szkolnych, nasz kalendarz gęstości urlopów pomoże ci znaleźć najlepsze dni, w których wybrane kraje nie mają lub mają możliwie mało ferii szkolnych lub świąt. Nawet jeśli jesteś związany terminami wakacyjnymi z powodu rodziny lub pracy, możesz znaleźć mniej zatłoczone dni.

Ładowanie kalendarza...

{{ month.label }}

{{ day }}
{{ week.calendarWeek }} {{ day ? day?.dayNumber : ' ' }}

znak firmowy wydawcy | Polityka prywatności | źródło danych: openholidaysapi.data (ODbL)