Aký je najlepší deň... ...aby ste navštívili Europa-Park?

Europa-Park, najväčší zábavný park v Nemecku, bol založený Rolandom Mackom v roku 1975 v Ruste. Od svojho vzniku sa neustále rozvíjal a dnes je obľúbeným cieľom pre rodiny z celého sveta. S množstvom vzrušujúcich atrakcií, predstavení a tematických oblastí ponúka Europa-Park veľa možností zábavy. Každý rok navštívi park milióny ľudí a len v roku 2019 sa započítalo viac ako 5,7 milióna návštevníkov. Návštevníci pochádzajú z rôznych krajín, hlavne z Nemecka, Francúzska, Švajčiarska a Holandska.

Vzhľadom na veľkú obľubu Europa-Parku je zriedkavé navštíviť park bez dlhých čakacích doby a veľkých davov ľudí. Ak však chcete nájsť najlepší čas na návštevu Europa-Parku, náš kalendár vám pomôže nájsť termín, kedy je park menej preplnený. Počas prázdninového obdobia a sviatkov je najväčší nápor návštevníkov. Využite preto náš kalendár a nájdite si čas, keď je menej ľudí v Europa-Parku. Takto si môžete svoju návštevu optimálne užiť a vyhnúť sa dlhým čakacím dobám.

Ak nie ste viazaní na termín školských prázdnin, náš kalendár hustoty prázdnin vám pomôže nájsť najlepšie dni, kedy vybrané krajiny nemajú žiadne alebo minimálne počet regiónov s prázdninami alebo sviatkami. Dokonca aj keď ste viazaní na termíny prázdnin z dôvodu rodiny alebo zamestnania, môžete takto nájsť dni, ktoré nie sú tak preplnené.

Načítavanie kalendára...

{{ month.label }}

{{ day }}
{{ week.calendarWeek }} {{ day ? day?.dayNumber : ' ' }}

Právne upozornenie | Ochrana osobných údajov | zdroj dát: openholidaysapi.data (ODbL)