Який найкращий день... ...щоб відвідати Europa-Park?

Europa-Park, найбільший парк розваг у Німеччині, був заснований у містечку Руст у 1975 році Роландом Маком. З тих пір він постійно розвивався і нині є популярним місцем відпочинку для сімей з усього світу. З величезною кількістю захоплюючих атракціонів, шоу і тематичних зон, Europa-Park пропонує безліч розважальних можливостей. Щороку парк відвідують мільйони людей, а тільки у 2019 році їх кількість досягла 5,7 мільйонів гостей. Відвідувачіми є люди з різних країн, переважно з Німеччини, Франції, Швейцарії та Нідерландів.

Завдяки великій популярності Europa-Park зрідка можна відвідати парк без довгих черг та великої кількості людей. Але як знайти найкращий час для відвідування Europa-Park? Наш календар допоможе вам знайти дату, коли парк менше переповнений. В часи канікул та свят відвідуваність зазвичай найвища. Тому скористайтеся нашим календарем, щоб знайти час, коли в Europa-Park менше відвідувачів. Так ви зможете насолодитися відпочинком та уникнути тривалих очікувань.

Якщо ви не обмежені шкільними канікулами, наш календар з щільністю канікул допоможе вам знайти найкращі дні, коли обрані країни не мають канікул або найменше їх регіонів. А якщо ви обмежені часом через родину або роботу, ви можете знайти менш переповнені дні.

Завантаження календаря...

{{ month.label }}

{{ day }}
{{ week.calendarWeek }} {{ day ? day?.dayNumber : ' ' }}

Відбиток | Політика конфіденційності | джерело даних: openholidaysapi.data (ODbL)