Který je nejlepší den... ...pro návštěvu Phantasialand?

Phantasialand je jedním z největších zábavních parků v Německu. Byl založen v roce 1967 a od té doby se neustále rozvíjel. Dnes je oblíbenou destinací pro rodiny z celého světa. Park nabízí širokou škálu vzrušujících atrakcí, představení a tematických oblastí, které poskytují mnoho zábavy. Ročně park navštíví miliony lidí a jen v roce 2019 bylo zaznamenáno přes 1,9 milionu návštěvníků. Návštěvníci pocházejí z různých zemí, především z Německa, Francie, Švýcarska a Nizozemska.

Vzhledem k velké oblíbenosti Phantasialandu je vzácné navštívit park bez dlouhých čekacích dob a velkých davů lidí. Ale jak najít ten nejlepší čas na návštěvu? Náš kalendář vám pomůže najít termín, kdy je park méně přeplněný. Během dovolených a svátků bývá největší nápor. Použijte tedy náš kalendář k nalezení doby, kdy je Phantasialand méně navštěvovaný. Tak můžete svůj pobyt maximálně vychutnat a vyhnout se dlouhým čekacím dobám.

Pokud nejste vázáni na prázdninové období, náš kalendář hustoty prázdnin vám pomůže najít nejlepší dny, kdy v vybraných zemích nemají regiony prázdniny nebo jen velmi málo. A i když jste vázáni na prázdniny kvůli rodině nebo zaměstnání, můžete tak najít dny, které nejsou tak přeplněné.

Načítání kalendáře...

{{ month.label }}

{{ day }}
{{ week.calendarWeek }} {{ day ? day?.dayNumber : ' ' }}

Prohlášení o ochraně soukromí | Ochrana osobních údajů | zdroj dat: openholidaysapi.data (ODbL)