Jaki jest najlepszy dzień... ...aby odwiedzić Phantasialand?

Phantasialand, jeden z największych parków rozrywki w Niemczech, został założony w 1967 roku przez Gottlofa Löffelahardta i Richarda Schmitza w Brühlu. Od tego czasu ciężko pracowali nad jego rozbudową, tworząc atrakcje, które przyciągają rodzinne wycieczki z całego świata. Tworząc idealne połączenie rozrywki i kultury, Phantasialand oferuje wiele ekscytujących atrakcji, pokazów i stref tematycznych. Co rok park odwiedza miliony ludzi, a tylko w 2019 roku zliczono ponad 1,9 miliona gości. Odwiedzający pochodzą z różnych krajów, głównie z Niemiec, Belgii, Holandii i Francji.

Z uwagi na ogromną popularność Phantasialandu, rzadko zdarza się, żeby można było go odwiedzić bez długiego oczekiwania i tłumów turystów. Jak więc znaleźć najlepszy moment na wizytę? Nasz kalendarz pomoże Ci znaleźć termin, gdy park jest mniej zatłoczony. W okresie ferii i świąt zwykle jest największe natężenie osób. Skorzystaj z naszego kalendarza, aby znaleźć czas, gdy Phantasialand jest mniej uczęszczany. Dzięki temu będziesz mógł w pełni cieszyć się swoim pobytem i uniknąć długich kolejek.

Jeśli nie jesteś związany z okresem ferii szkolnych, nasz kalendarz gęstości wakacji pomoże Ci znaleźć najlepsze dni, gdy w wybranych krajach nie ma lub jest jak najmniej regionów z feriami szkolnymi lub świętami. Nawet jeśli jesteś ograniczony okresem wakacyjnym ze względu na rodzinę lub pracę, możesz znaleźć mniej zatłoczone dni.

Ładowanie kalendarza...

{{ month.label }}

{{ day }}
{{ week.calendarWeek }} {{ day ? day?.dayNumber : ' ' }}

znak firmowy wydawcy | Polityka prywatności | źródło danych: openholidaysapi.data (ODbL)