Aký je najlepší deň... ...aby ste navštívili Phantasialand?

Phantasialand je jedným z najväčších a najpopulárnejších zábavných parkov v Nemecku. Bol založený v roku 1967 a odvtedy sa stále rozvíja. Tento park je obľúbeným cieľom rodín z celého sveta. Ponúka širokú paletu vzrušujúcich atrakcií, predstavení a tematických oblastí, ktoré zaisťujú veľké množstvo zábavy. Ročne park navštevuje milióny ľudí a len v roku 2019 sa zaznamenalo viac ako 1,9 milióna hostí. Návštevníci pochádzajú z rôznych krajín, najmä z Nemecka, Francúzska, Švajčiarska a Holandska.

Vzhľadom na veľkú obľubu Phantasialandu je zriedkavé, že by ste park mohli navštíviť bez dlhých čakacích doby a veľkých davov ľudí. Ale ako nájsť ten najvhodnejší čas na návštevu? Náš kalendár vám pomôže vybrať si termín, keď je park menej preplnený. Počas prázdninového obdobia a sviatkov je zvyčajne najväčší nával. Využite preto náš kalendár a nájdite čas, keď je Phantasialand menej navštevovaný. Týmto spôsobom si môžete maximálne vychutnať váš pobyt a vyhnúť sa dlhým čakacím dobám.

Ak nie ste viazaní na školské prázdniny, náš kalendár s hustotou prázdnin vám pomôže nájsť najlepšie dni, keď v vybraných krajinách nie sú žiadne alebo čo najmenej regiónov s prázdninami alebo sviatkami. A aj keď ste viazaní na termíny prázdnin kvôli rodine alebo práci, môžete takto zistiť menej preplnené dni.

Načítavanie kalendára...

{{ month.label }}

{{ day }}
{{ week.calendarWeek }} {{ day ? day?.dayNumber : ' ' }}

Právne upozornenie | Ochrana osobných údajov | zdroj dát: openholidaysapi.data (ODbL)