Який найкращий день... ...щоб відвідати Phantasialand?

Phantasialand - німецький парк розваг, розташований у Брюль-у, був заснований на початку XX століття. З того часу він став відомим місцем відпочинку для відвідувачів з усього світу. В Парку ви знайдете численні захоплюючі атракціони, шоу та тематичні зони, які пропонують багато розваг. Річний прибуток парку складає мільйони людей, а лише у 2019 році було пораховано понад 1,9 мільйонів гостей. Відвідувачі приїжджають з різних країн, насамперед з Німеччини, Франції, Швейцарії та Нідерландів.

У зв'язку з великою популярністю Phantasialand рідко стає можливим відвідати парк без довгих черг та великих натовпів людей. Але як ви знайдете найкращу пору для відвідування Phantasialand? Наш календар допоможе вам знайти такий час, коли парк менш переповнений. Під час канікул та свят найбільша кількість відвідувачів звичайно приходить. Тому скористайтеся нашим календарем, щоб знайти час, коли Phantasialand має менше відвідувачів. Це дозволить вам насолодитися своїм перебуванням і уникнути довгих черг.

Якщо ви не зв'язані з канікулами, наш календар щільності канікул допоможе вам знайти найкращі дні для відвідування парку, коли в обраних країнах немає або максимально мало регіонів зі шкільними канікулами або святами. А навіть якщо ви зв'язані з канікулами через сім'ю або роботу, ви все одно зможете знайти менш переповнені дні.

Завантаження календаря...

{{ month.label }}

{{ day }}
{{ week.calendarWeek }} {{ day ? day?.dayNumber : ' ' }}

Відбиток | Політика конфіденційності | джерело даних: openholidaysapi.data (ODbL)